ZAJĘCIA

 NOWOŚĆ W EKO CENTER 

  •  AEROLATES – to zajęcia oparte na fenomenie Pilatesu połączone z urokiem Aerobiku. Trening odrobinę szybszy od Pilatesu, ale silnie wzmacniający mięśnie gorsetu.
  •  FIT BALL to zajęcia z wykorzystaniem gumowej piłki o średnicy 55-65 cm lub dodatkowo piłek małych (15-20 cm). Trening jest z zakresu ćwiczeń rónoważnych i spalających (szybsze tempo muzyki). Podczas ćwiczeń kształtujemy sylwetkę, redukujemy cellulit, ćwiczymy równowagę. Na piłce wykonujemy ćwiczenia w pozycji siedzącej, leżącej, z podporem, w pozycjach bocznych.
  •  BODY WORKOUT  -to zajęcia ogólnorozwojowe, gdzie wzmacniamy i kształtujemy całe ciało. Zaczynamy od podstawowych ćwiczeń, staramy się angażować coraz więcej grup mięśniowych. Na zajęciach wykorzystujemy szeroko dostępny sprzęt- hantle, obciązenia, paski, tubingi, piłki…Są to zajęcia dla każdego,oparte na podstawowych krokach aerobicu.
  •  TRENING OBWODOWY – jest to trening wytrzymałościowy, poprawiający kondycję. Obwód stacyjny pozwala angażować do pracy różne grupy mięśniowe. Jest to połączenie treningu aerobowego i siłowego. Doskonale wzmacnia mięśnie i spala tkankę tłuszczową. Podczas intensywnego wysiłku wykorzystywany jest różnorodny sprzęt fitness, zwłaszcza step czy hantle.
  •  TABATA -to intensywny trening interwałowy podczas którego mamy podział czasu na mocny trening i na odpoczynek. Ćwiczenia wykonujemy przez 20 sekund, następnie 10 sekund odpoczywamy. Wykonujemy 9 takich serii. Trening przeznaczony dla osób z zaawansowaną sprawnością fizyczną. Plan Treningu jest następujący: 10 min. rozgrzewki+35 minut treningu Tabata+10 min Stretchingu.